Strefa marek
Mało lat mam, a czytam sam cz.2

EAN:

9788367061339

Autor:

Wydawnictwo:

Klasa:

5+

Data premiery:

2025-07-25

Rok wydania:

2025

Oprawa:

broszurowa

Format:

300x205 mm

Strony:

104

Cena sugerowana brutto:

69.00zł

Stawka vat:

5%

Zapowiedź

Mało lat mam, a czytam sam - cz. 2 - Kinga Turek

Oto druga część znakomitego elementarza do nauki czytania. To książka niezbędna dla każdego nauczyciela i rodzica!

Dzięki niemu dziecko w łatwy i przyjemny sposób pozna litery i nauczy się czytać.

Powrót do tradycyjnego elementarza Mariana Falskiego w dobrym stylu.

Seria Mało lat mam, a czytam i piszę sam w przystępny sposób wyjaśnia rodzicom i terapeutom, jak uczyć dziecko czytania i pisania sylabami. Wprowadza dzieci w świat wielkich i małych liter. Jest kompilacją skutecznych metod nauki czytania, szczególnie przydatną w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi.

Mało lat mam, a czytam sam. Część 2 jest kontynuacją nauki czytania sylabami. Odnosi się do nauki czytania sylab zamkniętych oraz zbudowanych z nich wyrazów i zdań. Uczy dziecko różnicowania sylab otwartych i zamkniętych. Utrwala rozpoznawanie wielkich i małych liter. Znajdują się tu również teksty utrwalające, a także historyjki obrazkowe.

Kinga Turek doktor nauk społecznych, ekspert ministerialny ds. awansu zawodowego nauczycieli, dyplomowany neurologopeda, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, oligofrenopedagog, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Na co dzień pracuje jako logopeda w szkole specjalnej oraz prowadzi własną praktykę logopedyczną. Zajmuje się profilaktyką, diagnozą oraz terapią logopedyczną dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, opiniowaniem logopedycznym i współpracą z rodzicami.