Strefa marek
Sieci komputerowe. Kwal INF.02 Zbiór zadań cz.3

EAN:

9788302211485

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

174x246 mm

Kod dostawcy:

A1613T1

Cena sugerowana brutto:

60.70zł

Stawka vat:

5%

Zbiór zadań zawiera ćwiczenia, które są powiązane z treścią podręcznika Sieci komputerowe. Dzięki niemu uczeń przygotuje się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację INF.02.

Publikacja pozwala sprawdzić wiedzę dotyczącą m.in.: rodzajów sieci komputerowych, cyberbezpieczeństwa w lokalnych sieciach komputerowych, urządzeń pasywnych i aktywnych, rodzajów i parametrów mediów transmisyjnych, symboli używanych w sieciach komputerowych, topologii sieciowych, modeli warstwowych sieci i rodzajów protokołów sieciowych oraz adresowania IPv4.

Pomaga przećwiczyć umiejętności: projektowania i montażu lokalnej sieci komputerowej, tworzenia harmonogramu i kosztorysu prac oraz projektów sieci różnego rodzaju, testowania sieci i jej modernizowania, konfiguracji i obsługi lokalnych sieci komputerowych (m.in.: planowanie konfiguracji hostów w sieci, metod konfiguracji sieci oraz urządzeń i interfejsów), konfiguracji przełączników i routerów, diagnostyki i usuwania błędów działania urządzeń sieciowych.

Kilkadziesiąt zadań o stopniu trudności narastającym w obrębie każdego działu wpłynie na efektywne przygotowanie do sprawdzianu i egzaminu zawodowego. Czytelna szata graficzna oraz oznaczenia uwaga z istotnymi wskazówkami, wesprą wzrokowe zapamiętywanie materiału. Ilustracje i zdjęcia pozwolą odnieść polecenia do zagadnień praktycznych.