Strefa marek
Zakładka do książki serce

EAN:

5404006043590

Producent:

Wymiary:

48x138 mm

Kod dostawcy:

MTMB224-02

Cena sugerowana brutto:

55.01zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Różowe złoto to elegancja sama w sobie i tak naprawdę nieistotne jest jaki gadżet zdobi. Nie wspominamy o tej barwie jednak przypadkiem dostępna w ForHim zakładka do książki serce perfekcyjnie oddaje doskonałość, elegancję, piękno. Zapraszamy zatem na bliższe spotkanie ze wspomnianym gadżetem.

Jeżeli lubisz czytać książki, jednak równocześnie nie lubisz powracać do lektury bez pewności w którym miejscu skończyłeś, to musisz stać się posiadaczem produktu, który zajmie się tą właśnie kwestią. Jednocześnie nie przepięknie się zaprezentuje dzięki sercu ze skrzydłami, wystającemu ponad grzbiet książki, ozdobionemu delikatnym kryształkiem.

Zakładka do książki serce wykonana została ze stopu cynku. To niezwykle solidny materiał, który nie ulegnie starciu nawet po wielu latach użytkowania. Niegroźny dla niego jest przypadkowy upadek z wysokości, zamoczenie, zarysowanie czy zgniecenie. Można wobec tego wysnuć wniosek, że zakładka jest taka samo trwała, jak i piękna. Zaufaj mu tak jak wielu klientów naszego sklepu.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 1,4 x 0,6 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.