Strefa marek
Zakładka do książki robot

EAN:

5404006049486

Producent:

Wymiary:

48x154 mm

Kod dostawcy:

MTMB249-02

Cena sugerowana brutto:

55.01zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Zakładka do książki robot sprawi radość dosłownie wszystkim. Zachwyci miłośników (a może i studentów?) robotyki. Wywoła uśmiech na twarzach osób, które Transformers znają na pamięć. No i oczywiście zaprzyjaźnią się z młodszymi czytelnikami.

Co my tutaj mamy? Nasz robot zatrzymał się w czasie. Szacujemy, że gdzieś w latach 60-70. Niestety nie opowie nam swojej historii, ponieważ na przestrzeni lat jego aparat mowy zardzewiał. Także na wierzchu widzimy pięknie zakonserwowanego, rześkiego robota, ale w środku niestety cały mechanizm przestał działać. Bardzo możliwe, że nasz bohater postanowił się przebranżowić i od tego czasu jego misją jest pomaganie innym w czytaniu i rozwijaniu. Jeśli takie były jego zamiary, to bardzo dziękujemy, ponieważ potrzebujemy niebanalnych gadżetów.

Nowoczesne roboty są niesamowicie interesujące, ale to zakładka do książki robot zrobi prawdziwą rewolucję. Zachęci do czytania nawet najbardziej opornych uczniów. Odstresuje zapracowanych dorosłych. Dzięki specyficznej budowie pomoże się znaleźć, kiedy go zawieruszymy. Przez cienką podstawę zmieści się do plecaka i torebki. W porównaniu z papierowymi zakładkami, ten wytrzyma nawet oblanie kawą, czy smaczną herbatką. Spokojnie. W końcu jego wewnętrzny mechanizm już dawno nie działa.

To teraz skupmy nasz wzrok na jego budowie. Tutaj twórcy wykazali się ogromną wyobraźnią. Robot ewidentnie poruszał się na boki, o czym świadczy jego okrągła noga. Ręce jak to ręce niby nic niebanalnego, a jednak wykonanie na wielki plus. Odzwierciedla bowiem każdy detal. Tułów. Nie. Nie wskazuje on godziny. Nie jest też wbrew pozorom starą wagą kuchenną. To starszy woltomierz, który pokazywał poziom jego naładowania. Prostokątna głowa, a do tego dwie zabawne antenki (że niby uszy) dodają mu nieco więcej słodkości.

Ta zakładka do książki oprócz walorów designerskich ma wiele innych cech w postaci trwałości, jakości wykonania i przede wszystkim w długowieczności. Pomimo tego, że robot zrobił już swoje, to wciąż chce być pożyteczny. Przyjmiesz go do swojego grona i pozwolisz mu nadal być szczęśliwym? A może obdarujesz nim kogoś, kto z całą pewnością zaopiekuje się nim i da mu miejsce pracy?

Figurka 3D

Belgijska marka

Materiał: stop cynku,

Wymiary: 1,1 x 1 x 13 cm

Zapakowana w akrylową tubę.