Strefa marek
Zaopiekuj się mną. Zorza sowa śnieżna

EAN:

9788382408126

Wydawnictwo:

Seria:

Zaopiekuj się mną

Klasa:

6+

Data premiery:

2022-12-07

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

199x131 mm

Strony:

192

Cena sugerowana brutto:

27.99zł

Stawka vat:

5%

Przebywając z dziadkami w szkockich górach, Laura jest zafascynowana latającą w pobliżu, rzadko spotykaną, białą sową śnieżną. Kiedy dziewczynka podąża za pięknym ptakiem do lasu, rozpoczyna się magiczna przygoda Przeniesiona sto lat w przeszłość, Laura zaprzyjaźnia się z Amelią, która próbuje powstrzymać swojego okrutnego kuzyna, próbującego skrzywdzić sowy gniazdujące w lesie. Kiedy Laura odkrywa, że pisklęta należą do jej sowy - Zorzy, jest zdeterminowana, aby jej pomóc. Ale jak ma to zrobić, kiedy musi wrócić do swojego świata?

"Zaopiekuj się mną" to bestsellerowe książki autorstwa Holly Webb, które pokochały dzieci na całym świecie! Znajdziecie w nich wzruszające opowieści o przyjaźni między dziećmi a zwierzętami. To nie tylko przyjemność z czytania, ale również nauka empatii, wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzę.

Seria książek "Zaopiekuj się mną" to dobry pomysł na pierwsze samodzielne czytanie. Tytuły skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat i charakteryzują się prostym tekstem i dużą czcionką. W środku znajdują się ilustracje, które z pewnością uatrakcyjnią lekturę każdemu dziecku.

To seria obowiązkowa dla każdego małego fana czworonogów!