Zagubiony

EAN:

9788381437691

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-10-12

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x135 mm

Strony:

384

Cena sugerowana brutto:

44.99zł

Stawka vat:

5%

Nieprzenikniony mrok, skrzypienie łodzi unoszących się na ciemnej toni i zrujnowany magazyn. Na Nabrzeżu Rzeźników właśnie wybiła północ.

Sierżant Jonah Colley nie spodziewał się, że jeszcze kiedyś usłyszy Gavina. Kiedy stary przyjaciel poprosił, żeby przyjechał na Nabrzeże Rzeźników, początkowo nie wiedział, co zrobić. To prawda, nie rozmawiali ze sobą od dziesięciu lat. Ale nigdy nie słyszał w głosie Gavina paniki.

Dziesięć lat temu Jonah był innym człowiekiem. Mężem. Ojcem. Ale pewnego przedpołudnia w trakcie wyjścia do parku jego czteroletni synek Theo zniknął. Poszukiwania, w których brał udział Gavin, nie przyniosły żadnego rezultatu. Życie Jonaha legło w gruzach.

Stojąc przed magazynem nad rzeką, Jonah wybiera numer przyjaciela. Sygnał rozlega się gdzieś wewnątrz budynku, ale jego wnętrze spowija absolutna ciemność. Wbrew procedurom Jonah decyduje się wejść do środka. W powietrzu unosi się ciężki, metaliczny zapach krwi

Simon Beckett powraca w wielkim stylu. Autor światowego bestsellera - serii thrillerów kryminalnych z Davidem Hunterem - przedstawia pierwszy tom nowej serii.

Wspaniały thriller jednego z najlepszych pisarzy kryminalnych będącego w szczytowej formie. - Peter James

Oszałamiający thriller. - "Daily Mail"

Pełna napięcia i pokręcona opowieść. - "The Sun"