Poproś jeszcze raz

EAN:

9788326839375

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-06-15

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x135 mm

Strony:

464

Cena sugerowana brutto:

46.99zł

Stawka vat:

5%

WCIĄGAJĄCA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI I TRAGEDII, KTÓRĄ CZYTA SIĘ JEDNYM TCHEM
Francis Gleeson i Brian Stanhope, koledzy z nowojorskiej policji, mieszkają po sąsiedzku na obrzeżach Nowego Jorku. To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami ich domów na zawsze zmieni życie obu rodzin.
Poproś jeszcze razto poruszające studium miłości, jaka rozkwita między najmłodszą córką Francisa, Kate, a synem Briana, Peterem.Młodzieńczy romans przerywa nagle tragedia, do której doprowadza chora psychicznie matka Petera. Młodzi tracą ze sobą kontakt, a próby nadrobienia straconego czasu po latach postawią dziecięce traumy w nowym światle.
Buzująca od emocji powieść Mary Beth Keane to wciągającelove story, ale także głęboko uniwersalna opowieść o tym, jak zmieniamy się wraz z upływem czasu i jak postrzegamy nasze przeżycia z dzieciństwa, gdy jako dorośli nie boimy się już ludzi, którzy nam zagrażali i przestajemy wierzyć w bezgraniczną niewinność pozostałych. Na podstawie książki powstaje serial HBO.
Już po pierwszych rozdziałach wiedziałam, że Mary Beth Keane stanie się jedną z moich ulubionych autorek. Przeczytam wszystko, co wyjdzie spod jej pióra.
Liane Moriarty, autorka bestsellerowych Wielkich kłamstewek
na podstawie, których powstał serial HBO.
Poproś jeszcze raz to przejmująca, wzruszająca powieść o rodzinie, o traumach z przeszłości i o ważnych momentach, które kształtują człowieka na całe życie. Mary Beth Keane posiada niesamowity dar pisania na uwagę zasługują jej ogromne wyczucie i błyskotliwość. Czytelnicy będą zachwyceni, tak samo jak ja.
Meg Wolitzer, autorka powieści, m.in. Ich siła i Żona