Fascynacja

EAN:

9788382190878

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-06-02

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Strony:

470

Cena sugerowana brutto:

42.99zł

Stawka vat:

5%

Śmierć jest powabna, ale z pewnością nie dla bohatera powieści Adriana Bednarka "Fascynacja". Dla niego to powód - istotny, może najistotniejszy w życiu, do rozprawienia się z bezwzględnym mordercą.
O czym może marzyć pisarz? Tak postawione pytanie jest banalne, tak jak banalną jest biała kartka niezapisanego papieru. Bohater "Fascynacji" nie musi sobie na nie odpowiadać. Jest pisarzem, który odniósł sukces. Jego powieści drukowane są w tysiącach egzemplarzy, a jedna z nich zamieniła się w popularny serial. Czy można chcieć więcej?

Oskar, pisarz obdarowany sukcesem, spokojne życie miał dawno temu, tak dawno, że już o nim nie pamięta. Obecnie rozdzierają go mroczne myśli, a strach już jakiś czas temu przestał być kiełkującą roślinką. Teraz to rozrosły krzak akacji, kłujący w najmniej spodziewanych momentach ostrymi, jak brzytwa, kolcami, jakby chciał mu powiedzieć: zawsze już pozostanę z tobą, Oskarku, i nigdy się ode mnie nie uwolnisz!
Ginie aktorka grająca główną rolę w serialu nakręconym na podstawie jego powieści. Potem giną inne, a wzór morderstw w bliźniaczy sposób układa się w historie z jego powieści. Czy w tej sytuacji można zachować spokój? Do tego los, który postanawia być ambiwalentnym, zsyła Oskarowi kobietę zjawiskową. Oskar poznaje Luizę, tajemniczą blondynkę, do złudzenia przypominającą jego zmarłą ukochaną. Mroczne przeczucia i złowieszcze sny jawią się jako ponure memento, przypominając Oskarowi, że oprócz miłości istnieje na świecie także śmierć i ludzie, dla których jest ona powabną oblubienicą.
Czy Luiza to odbicie jego wielkiej miłości? Czy Oskarowi uda się obłaskawić, patrzącą na niego z coraz większym apetytem, policję? I wreszcie, czy uda mu się rozwikłać tajemnicę bestialskich morderstw i ochronić siebie, a przede wszystkim Luizę, emanację jego największej miłości?


Inni klienci kupowali także
Opiekunka

Ludka Skrzydlewska

Polowanie na psy

Mieczysław Gorzka

Zmora

Robert Małecki

Miasto szpiegów

Marek Krajewski

Jak cię zabić, kochanie?

Alek Rogoziński

Niebiańskie osiedle

Ryszard Ćwirlej

Adrian Bednarek
Zły człowiek

Adrian Bednarek

Skazany na zło

Adrian Bednarek

Pasażer na gapę

Adrian Bednarek

Wyrok diabła

Adrian Bednarek

Dziedzictwo zbrodni

Adrian Bednarek

Spowiedź diabła

Adrian Bednarek

Inne pozycje od Novae Res
Po drugiej stronie T.2

Agnieszka Janiszewska

Kelner

Przemysław Garczyński

Mabel

Anna M. Setla

Historie śmiertelne

Mateusz Kuśmierek

Wołając do Hille

Rafał Grysiak...

Zaginiony świat koni

Tomasz Jarosz

Pozłacany róg T2

Doda Około-Kułak

Kryminał
Obca

Lina Bengtsdotter

Święta trójca

Przemysław Sendziuk

Poławiacze dusz

Hanni Munzer

Kastor

Wojtek Miłoszewski

Byle do przodu

Olga Rudnicka

Lśniące dziewczyny

Lauren Beukes