Wilkołak

EAN:

9788366863088

Autor:

Wojciech Chmielarz, Karolina Macios, Michał Pawłowski

Wydawnictwo:

Marginesy

Data premiery:

2021-05-19

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x135 mm

Strony:

479

Cena sugerowana brutto:

42.90zł

Stawka vat:

5%

Bestseller

Prywatny detektyw Dawid Wolski nie spocznie. Na cmentarzu, na pogrzebie swojego ojca, mecenasa Wolskiego, który doprowadził do uwolnienia mordercy Igi, kobiety jego życia widzi ją z daleka i już wie, że przeszłość wróciła i niemożliwe stało się możliwe. Dziewczyna jest dziesięć lat starsza, zmieniona, ale to Iga. Tylko on ją zobaczył, tylko on ją rozpoznał. Nikt mu nie wierzy, lecz on jest pewien Iga żyje. Żyje i z jakiegoś powodu znowu znika. Od chwili jej śmierci Wolski wie, że coś jest nie tak i teraz ma pretekst, żeby to sprawdzić. Dopuszcza się profanacji i w niebezpieczną grę wciąga jedynego przyjaznego mu człowieka prokuratora Adama Górnika. Prawda okaże się jednak zbyt trudna do przyjęcia, ale dla Wolskiego nie ma ratunku
Nowa powieść wielokrotnie nominowanego i nagradzanego autora kryminałów, thrillerów i sensacji. To także wielki powrót detektywa Dawida Wolskiego, którego losy czytelnicy znają z tomów Wampir i Zombie. Świetna historia, wartka akcja, nieprzewidziane zakończenie, które dosłownie wbija w fotel.
Trwa właśnie ostatni etap sprzedaży praw do serialu i filmu na podstawie powieści z dużym producentem.
Wojciech Chmielarz (ur. 1984) autor kryminałów, dziennikarz, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru (2015) i Wielkiego Kalibru Czytelników (2019), ośmiokrotnie nominowany do tej nagrody. Autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: Podpalacz (2012), Farma lalek (2013), Przejęcie (2014), Osiedle marzeń (2016), Cienie (2018) i cyklu gliwickiego: Wampir (2015) i Zombie (2017), postapokaliptycznej powieści Królowa głodu (2014) oraz thrillera psychologicznego Żmijowisko (2018), wyróżnionego tytułem bestsellera Lubimyczytać.pl, za który otrzymał także nagrodę Złotego Pocisku i Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Kryminalnego. Powieść została zekranizowana dla Canal+. Po niej ukazały się kolejne thrillery Rana (2019) i Wyrwa (2020) i powieść sensacyjna Prosta sprawa (2020). Mieszka z rodziną w Warszawie.


Inni klienci kupowali także
Krew z krwi

Przemysław Piotrowski

Farma lalek

Wojciech Chmielarz

Czyste zło

Lisa Gardner

Terapeutka

B.A. Paris

Złap mnie, jeśli umiesz

Alek Rogoziński

Zombie

Wojciech Chmielarz

Wampir

Wojciech Chmielarz

Kwestia winy

Małgorzata Rogala

Inne pozycje od Marginesy
Dom ośmiu tajemnic BR

Liliana Bardijewska

Prosta sprawa

Wojciech Chmielarz...

Podpalacz audiobook

Wojciech Chmielarz

Wyznaję TW

Jaume Cabre

Reguła nr 1

Marta Guzowska

Długi płatek morza

Isabel Allende

Rana

Wojciech Chmielarz

Kryminał
Woskowe lalki

Kasia Magiera

Gorączka i krew

Cdric Sire...

Odbiorę Ci wszystko

Ruth Lillegraven

Wotum

Maciej Siembieda

Kabała

Zygmunt Zeydler-Zborowski

Perfidia

Ellroy James