Strefa marek
Świat drugoklasisty - zestaw dla nauczyciela

EAN:

5907608923647

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

folia

Format:

278x211 mm

Cena sugerowana brutto:

47.25zł

Stawka vat:

5%

Nowość

"Świat drugoklasisty" to niezastąpiona książka dla nauczycieli, która wspiera w prowadzeniu zajęć z uczniami drugiej klasy szkoły podstawowej. Autorka Marzena Pawłowska, doświadczona pedagog, stworzyła narzędzie, które pomaga w efektywnym nauczaniu, rozwijaniu umiejętności oraz monitorowaniu postępów uczniów.

Dlaczego warto sięgnąć po "Świat drugoklasisty"?

Praktyczne wskazówki: Książka oferuje wiele pomysłów na interesujące i angażujące lekcje, które rozwijają umiejętności poznawcze i kreatywność uczniów.

Kompleksowy materiał dydaktyczny: Znajdziesz tu gotowe scenariusze lekcji, ćwiczenia, gry edukacyjne oraz materiały do druku.

Pakiet gotowych sprawdzianów: Książka zawiera zestaw sprawdzianów obejmujących całą wiedzę przewidzianą dla drugoklasistów, co ułatwia ocenianie i monitorowanie postępów uczniów.

Wsparcie merytoryczne: Redakcja Katarzyny Wójcik zapewnia wysoką jakość merytoryczną, gwarantując, że treści są zgodne z aktualnymi podstawami programowymi.

Dbałość o język: Mirosław Wójcik zadbał o to, by teksty były poprawne językowo i łatwe do zrozumienia.

Estetyka i funkcjonalność: Robert Gawryjołek stworzył przyjazny dla oka projekt okładki oraz przejrzysty układ graficzny, co ułatwia korzystanie z książki na co dzień.

Zestaw zawiera:

Książkę dla nauczyciela (sprawdziany wiedzy): Komplet materiałów do pracy na lekcjach oraz gotowe testy sprawdzające wiedzę uczniów.

Karty Różnicuję głoski: Pomoc dydaktyczna do pracy nad poprawną wymową i rozróżnianiem dźwięków.

Książkę perforowaną: Praktyczna wersja książki, która ułatwia korzystanie z poszczególnych rozdziałów i materiałów.

"Świat drugoklasisty" to nie tylko narzędzie pracy, ale także inspiracja do tworzenia niezapomnianych chwil w klasie. Dzięki tej książce każdy nauczyciel będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał swoich uczniów, rozwijając ich zdolności w przyjaznej i stymulującej atmosferze.