Strefa marek
Terrorscape: Nieśmiertelna groza GALAKTA

EAN:

5902259207641

Producent:

Wymiary:

299x304 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2024-07-10

Kod dostawcy:

PL-G007E3

Cena sugerowana brutto:

120.00zł

Stawka vat:

23%

Nowość

ZAMEK Otoczony fosą kilkusetletni zamek, wzniesiony na odosobnionym, skalistym wzgórzu, przetrwał próbę czasu. Legenda głosi, że był niegdyś ostatnią twierdzą małego kraju, który doświadczył długiej i brutalnej wojny. Niewiele wiadomo o tych wydarzeniach, z wyjątkiem jej związku z legendą o ruchomych posągach. Za wielkimi, zniszczonymi murami znajdują się pozostałości wspaniałych wnętrz i tajnych sal tortur. Ogromne żyrandole, korytarze wypełnione średniowiecznymi zbrojami, salony pełne antyków i dzieł sztuki, w których w czasie walk stłoczyli się starzy i słabi, warsztat pełen niedokończonych posągów... A wszystko to strzeżone przez skomplikowane urządzenia, które działają do dziś. Zgodnie z legendą, zamek zamienia się w klaustrofobiczną klatkę, gdy tylko zostanie obudzony przez intruzów.

CO NOWEGO? George jest odważnym i troskliwym profesorem, który zaryzykowałby życie, aby uratować każdego, kto znajduje się w niebezpieczeństwie, zwłaszcza swoich ukochanych uczniów. Dzięki inteligencji i wiedzy potrafi znaleźć nowe sposoby na przechytrzenie Zabójcy. Posągi to nadprzyrodzony zbiorowy umysł, który kontroluje 4 marmurowe posągi, strzegące swojego terytorium. Na pierwszy rzut oka wydają się nieszkodliwymi i prostymi dziełami sztuki, jednak wystarczy chwila, aby szybko i bezlitośnie zaatakowały intruzów. Zamek stoi pusty od kilkuset lat, ale skomplikowane mechanizmy zbudowane w celu wzmocnienia obrony wciąż działają. Ocalali mogą je sprytnie wykorzystać, aby przeszkodzić Zabójcy. Jednak główną arterią w zamku jest przerażający korytarz posągów. Kto zaryzykuje i jako pierwszy postawi w nim stopę?

ELEMENTY GRY

8 figurek Posągów 1 figurka Georgea 2 plansze z mapą 1 arkusz Zabójcy 1 arkusz Ocalałego 1 kafelek stanu zdrowia Ocalałego 1 karta informacji Ocalałego 1 żeton pomocniczy dla Zabójcy 2 ruchome bramy 5 znaczników Posągów 13 kart umiejętności 3 karty przedmiotów 1 kolorowa nakładka 1 żeton korytarza posągów 1 karta zasad 1 arkusz zasad 1 tacka