Strefa marek
Dobry, przyjazny świat

EAN:

9788324183661

Wydawnictwo:

Klasa:

3+

Data premiery:

2024-06-04

Rok wydania:

2024

Oprawa:

twarda

Format:

284x239 mm

Strony:

48

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

Inspirująca książka o dobroci, wydana w 20 krajach!

Wyobraź sobie świat, w którym wszyscy są dobrzy, mili i życzliwi. Niosą innym pomoc, wsparcie i nadzieję. To piękne, prawda? Ale możliwe!
Jeszcze nigdy w jednej książce nie spotkało się tylu największych ilustratorów z całego świata, by nieść nadzieję i pokazać, jak choćby drobne codzienne uczynki każdego z nas, mogą sprawić, że nasz świat stanie się lepszy.
Od czego najlepiej zacząć? Po prostu uśmiechnijmy się do kogoś, upewnijmy się, że nikt nie zostaje sam, kiedy się bawimy i podzielmy się zabawkami. Każdy z nas jest dobry w czymś innym, więc dajmy szansę wszystkim zabłysnąć. Każdy ma swoją wartość i wszyscy mamy coś, czym możemy się podzielić.
Ilustratorzy kultowych i bestsellerowych książek (m. in. Gruffalo, Odwagi, zajączku, Jak schować Lwa, Żyrafy nie umieją tańczyć) zachwycają feerią barw, stylów, technik i wrażliwości. Inspirują zaś jednym wspólnym przesłaniem: BĄDŹMY DOBRZY!

Ta wyjątkowa, piękna książka pokazuje najprostsze, codzienne sposoby okazywania życzliwości, pomocy, grzeczności, uprzejmości.
Uczy tolerancji, akceptacji i empatii.

Recenzje polskich czytelników:

 • Dobry, przyjazny świat zasługuje na złoty medal, gdyż w niezwykle uderzający sposób przypomina, że wszyscy potrzebujemy odrobiny dobroci w naszym życiu i zachęca do dzielenia się nią z innymi. Gwarantuję, że podobnej książki nie znajdziecie nigdzie na półkach sklepowych.
  MiastoDzieci pl
 • Czasami trudno wytłumaczyć, czym jest życzliwość, więc ta książka będzie do tego idealna. Naprawdę ta niesamowita publikacja od razu nam się spodobała :)
 • Cudowna książka, nie mam słów ,żeby ją opisać. Niesie ogromne przesłanie do całego świata o dobroci serca.
 • Piękna książka ze wspaniałym przesłaniem. W dzisiejszym podzielonym świecie brakuje nam zwykłej, ludzkiej życzliwości i empatii. Książeczka zachęca dzieci do wyobrażenia sobie świata, w którym ludzie się dla siebie dobrzy i mili.
  LubimyCzytaćPiękna książka ze wspaniałym przesłaniem. W dzisiejszym podzielonym świecie brakuje nam zwykłej, ludzkiej życzliwości i empatii. Książeczka zachęca dzieci do wyobrażenia sobie świata, w którym ludzie się dla siebie dobrzy i mili.
  LubimyCzytaćPiękna książka ze wspaniałym przesłaniem. W dzisiejszym podzielonym świecie brakuje nam zwykłej, ludzkiej życzliwości i empatii. Książeczka zachęca dzieci do wyobrażenia sobie świata, w którym ludzie się dla siebie dobrzy i mili.
  LubimyCzytać

@readingmylove

LubimyCzytać