Strefa marek
Listening & Speaking Skills 2 SB + DigiBook (kod)

EAN:

9781399214346

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

300x213 mm

Strony:

63

Cena sugerowana brutto:

59.00zł

Stawka vat:

5%

Nowość

Pakiet obejmuje papierową książkę ucznia (Student's Book) i kod aktywacyjny do DigiBooka.

Listening and Speaking Skills to trzyczęściowa seria książek dla dzieci z ćwiczeniami rozwijającymi umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia. Poziom trudności książek w serii wzrasta od A1 do B1.

Książka ucznia została podzielona na 10 tematycznych modułów, w skład których wchodzą po 3 jednostki. Zakresy tematyczne modułów są typowe dla sylabusów nauczania języka obcego na całym świecie. Zawarte w podręczniku ćwiczenia rozwijają znajomość słownictwa (w ujęciu tematycznym) oraz umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia. Typy ćwiczeń są zróżnicowane, a ich tematyka jest bliska doświadczeniom i zainteresowaniom uczniów. Piękna szata graficzna sprawia, że uczniowie sięgają po książkę z przyjemnością.

Digibook zawiera pełny materiał z książki ucznia z nagraniami audio. Ćwiczenia są interaktywne, a uczeń automatycznie otrzymuje informację o poprawnych i błędnych odpowiedziach (nie dotyczy to ćwiczeń w mówieniu). Ćwiczenia interaktywne może wykonać wielokrotnie - do uzyskania 100% poprawnych odpowiedzi. Kod aktywacyjny jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji.