Strefa marek
Dobra nasza! Polska przewodnik dla dzieci

EAN:

9788381506113

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-03-20

Rok wydania:

2024

Format:

235x158 mm

Strony:

320

Cena sugerowana brutto:

59.90zł

Stawka vat:

5%

Miasta i knieje, miejsca mocy i świątynie, zamki i domki, katakumby i kopalnie - z tym fascynującym przewodnikiem odkryjecie w Polsce rzeczy, o których wam się nie śniło!

Chcecie przepłynąć się podziemnym kanałem albo spojrzeć na stolicę z wysokości sokolego gniazda? Wolicie historie o świętych czy o diabłach i czarownicach? Interesują was rysie, wilki, żubry i niedźwiedzie? Jesteście gotowi na mumie i duchy? A może macie ochotę na podróż w czasie?

Nie musicie jechać za granicę, żeby obejrzeć piękne krajobrazy, zabytki światowej klasy, rzadkie zwierzęta czy niezwykłe rośliny. W Polsce jest prawie wszystko! Można tu spłynąć dziką rzeką, posłuchać szumu morza i wspiąć się na wysokie górskie szczyty. Są tu i pustynie, i ogromne jeziora, i nieprzebyte puszcze. Są tętniące życiem miasta i zamki pełne duchów, małe drewniane cerkwie i strzeliste katedry, zaskakujące muzea i mroczne bunkry. A nawet piramidy!

W tej książce znajdziecie opis ponad 60 takich miejsc wraz z podstawowymi informacjami praktycznymi. To przewodnik inny niż wszystkie - ułożony według zaskakującego klucza, pełen ciekawostek, niesamowitych legend i sekretów zza grobu.