Świat Percy'ego Jacksona. Słońce i gwiazda

EAN:

9788367071666

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-05-09

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x195 mm

Strony:

390

Cena sugerowana brutto:

59.90zł

Stawka vat:

5%

NICO DI ANGELO, SYN HADESA, wiele przeszedł - zginęły jego matka i siostra, został wyoutowany wbrew swojej woli, a podczas prób Apollina stracił przyjaciela Jasona W jego życiu pozostał jednak promień słońca, i to dosłownie - jest nim Will Solace, jego chłopak, syn Apollina. Razem mogą pokonać wszelkie przeszkody i każdego wroga. Przynajmniej tak było do tej pory

Nica dręczy nawołujący go głos z Tartaru, najgłębszej części Podziemia. Wydaje mu się, że wie czyj - wzywa go Bob, dawny tytan Japet, którego Percy i Annabeth musieli zostawić w Podziemiu, uciekając z królestwa Hadesa. Najnowsza przepowiednia Rachel Dare, a także sny Nica uzmysławiają mu, że Bob jest w tarapatach. Syn Hadesa musi wyruszyć mu na pomoc, czy się to podoba Panu D i Chejronowi, czy nie. I oczywiście Will upiera się, by mu towarzyszyć. Lecz czy istota ze światła zdoła przeżyć w najmroczniejszej krainie świata? I co znaczy wers przepowiedni, który mówi, że Nico będzie musiał zostawić tam coś o "równej wartości"?

W powieści poświęconej dwóm z najbardziej popularnych postaci świata Percy'ego Jacksona Nico będzie musiał się zmierzyć z demonami - rzeczywistymi i swoimi wewnętrznymi, a jego związek z Willem zostanie poddany wielkiej próbie.