Strefa marek
Harry Potter 2 Komnata Tajemnic w.ukraińska

EAN:

9789667047344

Autor:

Wydawnictwo:

Klasa:

10+

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

140x203 mm

Strony:

346

Cena sugerowana brutto:

152.25zł

Stawka vat:

5%

Czy czytałeś już pierwszy tom przygód Harry'ego Pottera? Poznałeś młodego czarodzieja, który nagle odkrywa, że magia jest integralną częścią jego świata? Możesz wrócić do Hogwartu, rozpocząć nowy rok nauki wraz z Harrym i jego przyjaciółmi Hermioną i Ronem. Sięgnij po drugi tom sagi o małym czarodzieju Harry Potter i Komnata Tajemnic.

Komnata tajemnic znów została otwarta

Słowa te prędzej czy później pojawiają się na kartach powieści J.K. Rowling. Zanim jednak do tego dojdzie, Harry ponownie pojedzie do Hogwartu, co wydarzy się w ciekawych okolicznościach. Zobacz, co tym razem stanie na przeszkodzie, kiedy będzie chciał udać się na pociąg do szkoły magii i czarodziejstwa.

Z pewnością i Tobie w związku z drugim tomem cyklu Harry'ego Pottera nasuwa się wiele pytań: Czym jest Komnata Tajemnic? Czym grozi jej ponowne otwarcie? Gdzie można ją znaleźć? Odpowiedzi wraz ze sporą dawką emocji znajdziesz w książce.

Przyjaciele walczący z odwiecznym wrogiem

Tym razem lepiej poznasz rodzinę Draco Malfoy'a. Zapoznasz się ze Zgredkiem i odkryjesz jeszcze więcej tajemnic związanych z Hogwartem i wydarzeniami z przeszłości. Przeżyj wraz z Harrym Potterem ekscytującą przygodę.