Strefa marek
Minecraft. Wyspa w.ukraińska

EAN:

9786177688630

Autor:

Wydawnictwo:

Klasa:

10+

Rok wydania:

2020

Oprawa:

twarda

Format:

243x147 mm

Strony:

288

Cena sugerowana brutto:

65.80zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Ta książka to współczesna opowieść o Robinsonie Crusoe, który dostał się do Minecrafta. Jak przetrwać w sześciennym świecie i wydostać się z wyspy to dwa główne pytania stojące przed bohaterem, ale czy poradzi sobie ze wszystkimi czekającymi go wyzwaniami?

Dlaczego warto kupić:

Jeśli grasz w Minecrafta, to MINECRAFT. The Island to lektura obowiązkowa, ponieważ jest to pierwsza powieść oparta na legendarnej grze.

Autor opowie o zawiłościach gry Minecraft. Razem z głównym bohaterem dowiecie się od czego zacząć i jak przetrwać, będziecie mieć prawdziwego książkowego przyjaciela, z którym ciekawie będzie odkrywać niesamowity świat.

Książka nauczy Cię odwagi, wytrwałości, nieustraszoności, a nawet pomoże poradzić sobie z poczuciem osamotnienia w dziwnych i niecodziennych okolicznościach.

"MINECRAFT. Wyspa to prawdziwa szkoła życia. Lekcje, których nauczył się bohater, są dość uniwersalne i mogą przydać się każdemu z nas w realnym świecie.

Interesujący fakt:

Wyobraź sobie, że Max Brooks spędził ponad 100 godzin grając w różne scenariusze z książki w Minecrafcie i tworząc wszelkiego rodzaju zakończenia, budując dom, przeżywając (nie zawsze z powodzeniem), a na koniec tę samą książkę, którą będziesz trzymał w dłoniach i czytać!