Kołysanka zimowa

EAN:

9788324181278

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-11-09

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

287x236 mm

Strony:

40

Cena sugerowana brutto:

47.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Piękna, łagodna, rymowana książka na dobranoc, cudownie ilustrowana barwami jesieni i zimy przez twórczynię Najpiękniejszego ogródka Borsuka, ukołysze do snu i ukoi każde dziecko.

Nadchodzi zima. Już czas, żeby niedźwiedzie ułożyły się wygodnie do długiego zimowego snu. Ale mały niedźwiadek wcale nie chce spać. Przecież inne zwierzęta jeszcze nie śpią! Dlaczego? I dlaczego on nie może dalej się bawić?

Niedźwiadek idzie z mamą przez las. Ciepłe barwy odchodzącej jesieni powoli przykrywa srebrzysty szron, a potem otula śnieg. Mama cierpliwie - łagodnie i czule odpowiada na pytania synka. Przekonuje, że inne zwierzęta niebawem też ułożą się do snu. I zapewnia go, że potem przyjdzie wymarzona wiosna, pełna jasnych kolorów i nowych przygód.
Ale najpierw trzeba zasnąć i spać!

o Idealna - pełna czułości, spokoju i ciepła - książka na dobranoc na każdą porę roku.
o Liryczny, rytmiczny tekst i nastrojowe ilustracje  uspokoją i zachęcą do snu nawet dzieci mające trudności z zasypianiem i obawiające się, co przyniesie następny dzień.
o Przystępnie wprowadzony temat zmieniających się pór roku oraz informacje o zimowym śnie zwierząt to dodatkowe atuty książki.