Tato, no weź. Kupa i inne radości z tacierzyństwa

EAN:

9788326839221

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-06-29

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

215x155 mm

Strony:

288

Cena sugerowana brutto:

44.99zł

Stawka vat:

5%

Rodzice wszystkich krajów świata - trzymajcie się!

Bycie ojcem przypomina przejażdżkę rollercoasterem. Z tą różnicą, że kiedy wagonik osiąga najwyższy punkt i za sekundę wszyscy zaczną krzyczeć: "Ja nie chcę, ja nie chcę", zdajesz sobie sprawę, że masz zepsute pasy. Pod twoimi butami siedzi mały krokodyl, a ty przypominasz sobie, że zostawiłeś czajnik na gazie.

Kamil Baleja

Czego lepiej nie mówić ciężarnej kobiecie swojego życia? Jak uczestniczyć w zajęciach w szkole rodzenia i przeżyć? I czy w ogóle w naturze występują normalni rodzice?

Popularny dziennikarz radiowy z właściwym sobie biglem i lekkością opisuje blaski i cienie ojcostwa, i wszystkie absurdalne sytuacje, jakie czekają faceta, gdy staje się TATĄ. Czytając tę pełną zwariowanych scenek opowieść, nieraz popłaczecie się ze śmiechu. A może nawet wzruszycie. W końcu Tato, no weź to samo życie!

Patron medialny: Radio Złote Przeboje

Kamil Baleja - jedni mówią o nim: "ten pozytywny głos z radia", inni widzą w nim zwariowanego ojca z Internetu. Wiecznie uśmiechnięty i notorycznie bujający w obłokach. Zawodowo - dziennikarz radiowy i telewizyjny, konferansjer. Prywatnie - mąż i tata, ciągle wierzący w to, że kiedyś zostanie ojcem roku!