Zaczarowany Świat Sary. 52 challenge

EAN:

9788382102222

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-09-15

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

235x165 mm

Strony:

240

Cena sugerowana brutto:

42.99zł

Stawka vat:

5%

Nowość

Pierwsza książka twórców kanału Zaczarowany Świat Sary!
Witajcie, kochani,
bardzo się cieszę, że sięgnęliście po moją pierwszą książkę! Chciałabym, żebyście dzięki niej świetnie się bawili, poznali kilka ciekawostek o mnie i spędzili kreatywnie czas.
Jeśli śledzicie Zaczarowany Świat Sary na YouTubie, wiecie, że lubię wykonywać różne challenge'e. Niektóre realizuję razem z bratem Wikusiem, do innych przyłączają się moi rodzice, Starsi Sarki, a czasem nawet dziadkowie.
Rodzice nie zawsze mają czas, by nagrać z tego odcinek, dlatego powstała ta książka. Oprócz wyzwań, które widzieliście na moim kanale, zaprezentuję tu też takie, które realizowałam, gdy rodzice pracowali. W książce znajdziecie także zupełnie nowe challenge'e, które dopiero zamierzam wypróbować.
Wyzwania mają sześć poziomów trudności, a pod każdym z nich znajdziecie trzy rubryki, w których zaznaczycie, jak Wam poszło. Zwróćcie uwagę na zasady, podpowiedzi i propozycje modyfikacji challenge'u i pamiętajcie, że to ma być dobra zabawa!
Co kilkanaście stron natkniecie się również na kilka ciekawostek o mnie.
Gotowi? No to zaczynamy!
Drogi rodzicu,
w tej książce Twoje dziecko znajdzie 52 wyzwania do wykonania, po jednym na każdy weekend roku. Podejmowanie przez dziecko wyzwań wzmacnia jego charakter, uczy wytrwałości, cierpliwości, dążenia do celu. Dzięki nim dziecko przeżywa pierwsze sukcesy i porażki. Uczy się samodzielności i samozaparcia, a ponadto spędza ciekawie czas, ma okazję przeżyć nowe doświadczenia. Niektóre z tych challenge'ów Twoje dziecko zapamięta do końca życia i będzie miło wspominało ten czas spędzony na wspólnej zabawie z Tobą i przyjaciółmi. Nie bójcie się nowych wyzwań i przede wszystkim dobrze się bawcie!
Powodzenia!
Julia i Andrzej Żyraccy


Inne pozycje od Sine Qua Non
On, Strejlau

Andrzej Strejlau...

Muza koszmarów

Laini Taylor

Oblubienica morza

Michelle Cohen Corasanti...

Glatz

Tomasz Duszyński

Christo Stoiczkow. Autobiografia

Christo Stoiczkow; Władimir Pamukow