Batman Fortnite: Punkt zerowy

EAN:

9788328160620

Wydawnictwo:

Seria:

Batman

Data premiery:

2021-09-07

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

255x167 mm

Strony:

156

Cena sugerowana brutto:

59.99zł

Stawka vat:

5%

Nowość Polecamy

Kiedy na niebie nad Gotham pojawia się niezwykła szczelina, Batman zostaje wciągnięty do dziwacznego i nieznanego świata. Na miejscu orientuje się, że nie pamięta, kim jest ani skąd pochodzi...
Batman próbuje przypomnieć sobie swoją przeszłość i znaleźć sposób ucieczki z niekończącej się pętli chaosu i walki. Na jego drodze staną takie postacie jak Najeźdźca-Renegatka, Paluch Rybny czy Bandolierka. Spotka także ludzi, którzy wydadzą mu się dziwnie znajomi. Mroczny Rycerz stara się zrozumieć ten osobliwy świat. W końcu odkrywa szokującą prawdę o wyspie i o tajemniczym punkcie zerowym.
W albumie Batman Fortnite: Punkt zerowy poznacie fakty, które nigdy wcześniej nie zostały ujawnione w grze ani poza nią! Żaden fan Batmana czy Fortnite nie może przegapić Zamaskowanego Krzyżowca walczącego z mistrzami Fortnite, w desperackiej próbie uratowania nie tylko siebie, ale także innych postaci ze świata DC... a może i całego multiwersum!
Znakomici twórcy komiksowi: CHRISTOS GAGE, REILLY BROWN, CHRISTIAN DUCE, NELSON DeCASTRO
i JOHN KALISZ łączą siły z DONALDEM MUSTARDEM, dyrektorem kreatywnym Epic Games to dzięki niemu czytelnicy zostaną wciągnięci w pętlę i pomogą Mrocznemu Rycerzowi rozwiązać tajemnice związane z fenomenem jednej z najpopularniejszych gier na świecie.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach BATMAN/FORTNITE: ZERO POINT #1-6, galerię okładek alternatywnych narysowanych przez najpopularniejszych artystów komiksowych jak: Kenneth Rocafort, Arthur Adams, Jim Lee, Scott Williams, Amanda Conner, Dan Mora i Kim Jung Gi, okładki stworzone przez samego Donalda Mustarda oraz specjalny bonusowy kod odblokowujący w grze Fortnite siedem cyfrowych przedmiotów związanych ze światem DC (strój Harley Quinn Rebirth, strój Opancerzony Batman Zero, lotnia Batman Zero, kilof Szpon z Kotwiczką Kobiety-Kot, lotnia Niszczyciel Deathstroke'a, plecak Zemsta Harley Quinn, kilof Topór-batarang).
Uwaga! Kody do gry są jednorazowe. Tylko oryginalne opakowanie albumu gwarantuje, że kody nie zostały wcześniej przez kogoś użyte. Album Batman Fortnite: Punkt zerowy powinien być zafoliowany, a na folii powinna znajdować się nieuszkodzona naklejka z logo EGMONT.
Kod znajduje się na wewnętrznej stronie tylnej okładki, pod zaklejonym skrzydełkiem, gdzie umieszczono zdrapkę z charakterystycznymi elementami Fortnite. Aby odsłonić unikalny kod do gry, należy delikatnie zdrapać wierzchnią warstwę nadruku.