Van Dog

EAN:

9788327662521

Autor:

Mikołaj Pasiński

Wydawnictwo:

Harperkids

Klasa:

5+

Data premiery:

2021-05-19

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

320x265 mm

Strony:

48

Cena sugerowana brutto:

39.99zł

Stawka vat:

5%

Nowy dzień to nowa okazja, aby coś zmalować! Van Dog, psi malarz, wczesnym rankiem wyrusza w plener. Podczas gdy artysta rozstawia sztalugi i miesza farby, łąka budzi się do życia, a jej mieszkańcy ruszają do swoich stałych zadań: jaszczura decyduje się wyruszyć w podróż do Tokio, orkiestra koncertuje, pracowite mrówki pracują w pocie czoła. Jakie dzieło powstanie w tych warunkach? Przekonaj się z książką ,,Van Dog"! 


,,Van Dog" to pełna uroku i humoru książka obrazkowa o sztuce przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Elementy wyszukiwanki zapewnią najmłodszym czytelnikom dużo zabawy i sprawią, że oglądanie pełnych szczegółów ilustracji wciągnie dzieci bez reszty. Niewielka ilość tekstu będzie doskonałą okazją do pierwszych prób czytania! 
W książce ,,Van Dog" znajdziesz: ● zabawną, prostą historię dostosowaną do możliwości przedszkolaków; ● bogate, pełne humoru ilustracje, które mogą posłużyć do zabaw w wyszukiwanie; ● sympatycznych bohaterów; ● temat sztuki i tworzenia przedstawiony w lekkiej, zrozumiałej dla najmłodszych formie.


Inni klienci kupowali także
Ślimak i wieloryb

Axel Scheffler Julia Donaldson

Tappi i tajemniczy gość

Marcin Mortka...

Serce w butelce

Oliver Jeffers

Opowiem ci, mamo, co robią myszy

Katarzyna Kołodziej...

Już,już!

Katarzyna Wasilkowska...

Nierożec

Marc-Uwe Kling...

Basia i rower

Zofia Stanecka

Mikołaj Pasiński
Balonowa 5

Mikołaj Pasiński