Dziesięć tysięcy drzwi

EAN:

9788379660612

Wydawnictwo:

Data premiery:

2020-05-27

Rok wydania:

2020

Oprawa:

broszurowa

Format:

13,5x20,5 cm

Strony:

500

Cena sugerowana brutto:

34.90zł

Stawka vat:

5%

Polecamy

W tej zniewalającej, pełnej liryzmu debiutanckiej powieści, której akcja rozgrywa się na początku XX wieku, młoda kobieta odnajduje tajemniczą księgę i wyrusza w fantastyczną podróż ku samopoznaniu.
W ogromnej rezydencji pełnej egzotycznych skarbów, w której upływa jej młodość, January Scaller sama stanowi nie lada osobliwość. Będąc podopieczną bogacza pana Locke'a, ma wrażenie, że niewiele różni się od eksponatów na ścianach jego willi: jest tu wprawdzie otoczona opieką, ale zarazem czuje się ignorowana i kompletnie nie na miejscu.
Wszystko zmienia się, gdy w jej ręce wpada tajemnicza księga spowita wonią innych światów, kryje w sobie opowieść o sekretnych drzwiach, miłości, przygodzie i niebezpieczeństwie. Każda jej strona przynosi odkrycia z trudem dających się objąć rozumem prawd o tym, czym jest świat. January stopniowo zaczyna też rozumieć, że historia przedstawiona w książce powiązana jest z jej własnym losem.
W tym czarującym debiucie Alix E. Harrow, zachwycającym bogactwem stworzonego świata i wyobraźnią autorki, czytelnik poznaje historię o z pozoru niemożliwych podróżach, niezapomnianej miłości i nieprzemijającej potędze opowieści. Czy odważysz się przekroczyć próg i samodzielnie odkryć magię, która kryje sie za drzwiami?


Inni klienci kupowali także
Inne pozycje od IUVI
Twoje fotografie

Tammy Robinson

Normalni inaczej

Tammy Robinson

Tytany

Victoria Scott

Jeśli tam jesteś

Loutzenhiser Katy

Srebrna dziewczyna

Leslie Pietrzyk

Dziewczyna z Paryża

Jordyn Taylor

Cyfrowi rodzice

Yalda T.Uhls