Lego ARCHITECTURE 21039 Szanghaj

EAN:

5702016111880

Producent:

Grupa wiekowa:

12+

Wymiary:

25x26x7 cm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

21039

Cena sugerowana brutto:

279.98zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Szanghaj w Chinach to mieszanka historii i nowoczesnej architektury, którą możesz odtworzyć dzięki temu realistycznemu zestawowi z kolekcji 21039 LEGO(R) Architecture Skyline. W tym kolekcjonerskim zestawie klocków LEGO znajdziesz kultowe atrakcje Szanghaju, w tym budynki świątyń Chenghuang Miao i Longhua, budynek Pagoda, hotel Radisson Blu, obszar Bund, wieżę zwaną Perłą Orientu, wieżowce World Financial Center i Shanghai Tower oraz rzekę Hangpu. Uzupełnieniem jest ozdobna tabliczka z nazwą miasta. W kolekcji LEGO Architecture Skyline znajdziesz modele, które będą doskonale prezentować się w domu i biurze. Są przeznaczone dla wszystkich osób interesujących się podróżami, architekturą jako przejawem kultury, historią i projektowaniem. Wzajemne proporcje budowli z każdego zestawu odpowiadają rzeczywistości, a ich kolory są takie jak w naturze.
Interpretacja panoramy Szanghaju z serii LEGO(R) Architecture.
Obejmuje kultowe atrakcje: świątynie Chenghuang Miao i Longhua, budynek Pagoda, hotel Radisson Blu, obszar Bund, wieżę zwaną Perłą Orientu oraz wieżowce World Financial Center i Shanghai Tower.
Podzielona na płytki podstawka ukazuje bieg rzeki Huangpu.
Dołączona do zestawu broszura zawiera informacje o projektancie, architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć informacje o historii Szanghaju wraz z opisem jego architektonicznego dziedzictwa (tylko po angielsku, tekst w pozostałych językach można pobrać z LEGO.pl/architecture). Zanim połączysz się z internetem, spytaj rodziców o zgodę.
W zestawie podstawka podzielona na 4x32 płytki, z ozdobną plakietką Shanghai.
Sięgnij po kolekcję LEGO(R) Architecture Skyline, by odtworzyć najbardziej dynamiczne miasta świata.
Seria LEGO(R) Architecture, stworzona dla miłośników podróży, projektowania, architektury i historii, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.
Ten kolekcjonerski zestaw pamiątkowy zawiera prawie 600 klocków i jest odpowiedni dla dzieci od 12 roku życia.
Wymiary: ok. 25 cm wysokości, 28 cm szerokości i 7 cm głębokości.