Sigma Force T.11 Labirynt kości

EAN:

9788379857661

Autor:

James Rollins

Wydawnictwo:

Albatros

Data premiery:

2016-11-08

Rok wydania:

2016

Oprawa:

broszurowa

Format:

14x20,5 cm

Strony:

526

Cena sugerowana brutto:

40.90zł

Stawka vat:

5%

Labirynt kości, najnowsza powieść Jamesa Rollinsa, to kontynuacja serii Sigma Force.
W chorwackich górach archeolog dokonuje dziwnego odkrycia: podziemna katolicka kaplica, ukryta przez wieki, skrywa szczątki neandertalki. Z kolei na ścianach okolicznych pieczar znajdują prymitywne obrazy opowiadające o ogromnej bitwie pomiędzy plemionami neandertalczyków a monstrualnymi, tajemniczymi postaciami. Kim jest ten tajemniczy wróg przedstawiony na dawnych rysunkach i co te obrazy oznaczają?
Zespół dochodzeniowy Sigma Force zostanie zaatakowany, zanim zdąży odkryć jakiekolwiek odpowiedzi. W tym samym czasie w Atlancie ma miejsce brutalny napad na ośrodek badawczy zajmujący się badaniami nad ssakami naczelnymi. Co łączy te dwa, na pozór niezwiązane ze sobą, zdarzenia? Kto za nimi stoi? Poszukiwaniem prawdy zajmie się agent Sigmy, komandor Gray Pierce, który będzie musiał cofnąć się 50 tysięcy lat wstecz. Gray i Sigma będą śledzić ewolucję ludzkiej inteligencji, by dotrzeć aż do jej źródła, i włączą się w apokaliptyczną walkę o przyszłość gatunku ludzkiego, która szybko ogarnie cały świat i nie tylko.
Pierce i jego zespół będą musieli stawić czoła starożytnemu złu, wskrzeszonemu przez współczesną genetykę, wystarczająco silnemu, aby doprowadzić do końca dominacji człowieka na Ziemi.


Inni klienci kupowali także
Niespokojni zmarli

Simon Beckett

Kasacja T.1

Mróz Remigiusz

Lampiony

Katarzyna Bonda

Immunitet T.4

Remigiusz Mróz

Granat poproszę

Olga Rudnicka

Okularnik

Katarzyna Bonda